Specjalne pokazy filmowe dla dzieci

Zapraszamy do siedziby Narodowego Instytutu Audiowizualnego NInA, zorganizowane grupy przedszkolne oraz młodzież ze szkół podstawowych na specjalne pokazy filmowe, które odbędą się w ramach programu edukacyjnego Akademia dzieci.

Wojna-na-deski

PN. | 19.09 | g. 11:00 | sala Ziemia Obiecana
„Wojna na deski” reż. Margien Rogaar, 2014, 87 min.
Ziggy i Bas czekają na wakacyjny konkurs budowania wież. Tym razem zamierzają wygrać i skonstruować najwyższą budowlę. Jednak seria nieporozumień sprawia, że najlepsi przyjaciele stają się przeciwnikami w „drewnianej” wojnie, ale walka toczy się o coś dużo cenniejszego.

Hokus-pokus

ŚR. | 21.09 | g. 9:30 | sala Ziemia Obiecana
„Hokus-pokus, Albercie Albertsonie”, reż.  Torill Kove, 2013, 72 min.
Filmowa wersja przygód przedszkolaka znanego dzieciom z serii książek Gunilli Bergström. Opowieść o dorastaniu, o odpowiedzialności, o magii i o tym, że marzenia się spełniają w najmniej oczekiwany sposób.

Ptys i Bill

ŚR. | 21.09 | g. 11:00 | sala Ziemia Obiecana
„Ptyś i Bill”, reż. Alexandre Charlot, Franck Magnier, 90 min.
Bill jest rudym spanielem, oczekującym na nowego właściciela w schronisku dla zwierząt. Znajduje go tam rudowłosy Ptyś, który poszukuje przyjaciela. Ich miłość od pierwszego wejrzenia staje się początkiem wspaniałej przyjaźni i zabawnych przygód, a dla rodziców Ptysia niemałych kłopotów. Film jest adaptacją popularnych komiksów Jeana Roby.

Ernest-i-Celestyna

PT. | 23.09 | g. 9:30 | sala Ziemia Obiecana
„Ernest i Celestyna”, reż.  Stéphane Aubier, 2012, 80 min.
Czy inny oznacza gorszy? Czy to, co nam się wmawia od dziecka, jest prawdą? Co oznacza prawdziwa przyjaźń? Na te pytania odpowiada historia przyjaźni Ernesta i Celestyny, myszy i niedźwiedzia.

9C97417AE7AD482E 87CA996CBFC4DFA8

PT. | 23.09 | g. 12:00 | sala Ziemia Obiecana
„Jill i Joy”, reż. Saara Cantell, 2014, 80 min.
Pierwszy dzień wakacji jest magiczny. No bo jak inaczej nazwać dzień, w którym Jill i Joy znajdują na ulicy pieniądze, chwilę później spotykają tajemniczą kobietę, która chce sprzedać dom właśnie za taką kwotę, jak ta znaleziona, a kupiony dom okazuje się zaprojektowany tak, by był idealną kryjówką dla dwóch małych i ciekawskich dziewczynek, właśnie takich jak Jill i Joy.

Informacje praktyczne:

Wstęp na pokazy jest bezpłatny, ale wymaga potwierdzenia. Sala ma ograniczoną liczbę miejsc (120), warto więc przyjść trochę wcześniej. Pokazom towarzyszy dyskusja z animatorami.

  Wybór filmu:

  Zgłaszający:

  Adres e mail:

  Nr telefonu:

  Adres instytucji edukacyjnej:

  Liczba dzieci w grupie:

  Informacja:
  Wszystkie pola są obowiązkowe.
  Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w warsztatach.

  PROSIMY O WYRAŻENIE ZGODY W ZWIĄZKU Z TWORZENIEM BAZY UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW, ICH REJESTRACJĄ ORAZ OTRZYMYWANIEM NEWSLETTERA EDUKACYJNEGO NInA:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres pocztowy, adres poczty elektronicznej, telefon) przez Narodowy Instytut Audiowizualny (ul. Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa) w związku z rejestracją na pokazy filmowe dla dzieci .

  Wyrażam nieodpłatną zgodę na rozpowszechnianie przez Narodowy Instytut Audiowizualny „NInA” (ul. Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa) mojego wizerunku i wypowiedzi w ramach rejestracji audiowizualnej pokazów filmowych dla dzieci na następujących polach eksploatacji: a. utrwalanie na jakimkolwiek nośniku audiowizualnym cyfrowym, analogowym i jakąkolwiek techniką, b. zwielokrotnianie jakąkolwiek techniką, w tym techniką cyfrową, analogową i drukarską, c. wszelkie rozpowszechnianie, w tym w Internecie, d. publiczne odtwarzanie i wyświetlanie, e. wprowadzanie do pamięci komputera i do sieci multimedialnej, w tym Internet, f. wszelkie publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i czasie przez siebie wybranym, w tym wykorzystanie lub udostępnianie w Internecie, w tym na stronach internetowych NInA, g. wykorzystanie w całości lub we fragmentach (w tym stopklatki), dowolnie wybranych przez NInA w celach promocji i reklamy NInA oraz na opracowanie ww. rejestracji, w szczególności sporządzanie wersji obcojęzycznych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera edukacyjnego NInA na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej i przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej) przez Narodowy Instytut Audiowizualny (ul. Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa).